Kniha návštěv

Datum 12.03.2016

Vložil Klára

Titulek Návštěva

Odpovědět

Dobrý den, je možná návštěva a prohlídka vaší školy, jen tak pro inspiraci a ze zvědavosti?

Datum 15.06.2016

Vložil Linda

Titulek Re: Návštěva

Odpovědět

Návštěvy jsou možné po telefonické dohodě.

Datum 13.09.2015

Vložil Eva

Titulek Cena?

Odpovědět

Dobrý den, vaše nabídka vzdělávání mne nadchla. Mám vnučku s fyzickým handicapem, která se v normální škole díky některým spolužákům necítí dobře. Zkoušeli jsme i domácí vyučování, ale neosvědčilo se. Nejsem si ale jistá, jestli bychom vaši školu zvládli finančně. Nikde neuvádíte, jaké je školné.

Datum 19.09.2015

Vložil Linda Tomascik

Titulek Re: Cena?

Odpovědět

Dobrý den, v současnosti fungujeme jako komunitni škola v provizorních prostorech, které se nacházejí v patře a nejsou tudíž úplne vhodné pro někoho s fyzickým postižením, ale to pochopitelne záleží na druhu postižení. V současnosti je tedy školné jediným zdrojem financování školy, je to nyní 5000 měsíčně.

Datum 15.07.2015

Vložil jaja

Titulek spratek

Odpovědět

no, zatímco by pedagogičtí odborníci diagnostigovali adhd.. či podobné poruchy a zároveň by děti vzdělali v povinné školní docházce, tak se založí organizace, která bude vychovávat potomky bez pravidel a řádu.... toť otázka.... zda za to mohou zploditelé nebo potomci...

Datum 07.09.2015

Vložil Linda Tomaščík

Titulek Re: spratek

Odpovědět

Pedagogičtí odbnorníci diagnostikují zatímco vzdělávají? Už jen z té představy mi mrazí. Které jsou poruchy podobné ADHD? A nerozumím, která organizace bude vychovávat děti bez pravidel a řádu. Když se budu hodně snažit, si představit, že "se založí organizace" je narážka na založení ZŠ V Pekárně, pak mi uniká význam "bez pravidel a řádu". Jestli si pisatel neplete pojem "řád" s pojmem "nátlak". Těžko se najde škola, která by měla více pravidel, než Summerhill nebo Sudbury Valley... proto se vlastně na tento příspěvek ani odpovědět nedá a vzhledem na to, že pisatel nezanechal své jméno, ani kontakt, tak asi ani o odpověď nestál.